Cash Contest Winners

Monday, September 17                                                                                                                       

8a (e) / 5a (p)                           

Rachel Comenzo                                               Philadelphia, PA

11a (ET) / 8a (PT)                     

William J. Barry                                                Bayville, NJ

1p (ET) / 10a (PT)                     

Jeannie Pedi                                                    Braintree, MA

4p (ET) / 1p (PT)                       

LeAnn Deshane                                                Las Vegas, NV

6p (ET) / 3p (PT)                       

Jennifer Ziegenfus                                           Malvern, PA

 

Tuesday, September 18                                                                                                                       

8a (e) / 5a (p)                           

Shana Graziano                                                 Lynn, MA

11a (ET) / 8a (PT)                     

Elana Person                                                    Hudson, MA

1p (ET) / 10a (PT)                                                                          

Wayne Bambrick                                              Castor Gardens, PA

4p (ET) / 1p (PT)                       

Becky Turpin                                                    Exton, PA

6p (ET) / 3p (PT)                       

Linda Clayton                                                   Ft. Myers Beach, FL

 

Wednesday, September 19                                                                                                                  

8a (e) / 5a (p)                           

Jovan Rodriguez                                               Lithia, FL

11a (ET) / 8a (PT)                     

Stacey Parker                                                   Media, PA

1p (ET) / 10a (PT)                     

Chris Figueroa                                                  Bristol, PA

4p (ET) / 1p (PT)                       

Ashley Campos                                                 Riverview, FL

6p (ET) / 3p (PT)                       

Jisset Martinez                                                 Wesley Chapel, FL

 

Thursday, September 20                                                                                                                      

8a (e) / 5a (p)                           

Paul Fair                                                           Mantua, NJ

11a (ET) / 8a (PT)                     

David Silverman                                               Maple Shade, NJ

1p (ET) / 10a (PT)                     

Kelly Earl                                                          Neptune, NJ

4p (ET) / 1p (PT)                       

Dennis Flanagan                                               Boothwyn, PA

6p (ET) / 3p (PT)                       

Toya Conner                                                    Sarasota, FL

Friday, September 21                                                                                                                          

8a (e) / 5a (p)                           

John Dellangelo                                               Royersford, PA

11a (ET) / 8a (PT)                     

Dayna Phillips                                                  Tampa, FL

1p (ET) / 10a (PT)                     

Diana Olzewski                                                 Cape Coral, FL

4p (ET) / 1p (PT)                       

Austin Eaton                                                     Tampa, FL

6p (ET) / 3p (PT)                       

Michael Clapp                                                  Long Branch, NJ

 

Monday, September 24                                                                                                                       

8a (e) / 5a (p)                           

Suzette Kerley                                                  Neptune, NJ

11a (ET) / 8a (PT)                     

Julie Ottinger                                                   Philadelphia, PA

1p (ET) / 10a (PT)                     

Nancy Pendleton                                             Las Vegas, NV

4p (ET) / 1p (PT)                       

Bill Morgan                                                      Broomall, PA

6p (ET) / 3p (PT)                       

Myron Page                                                      Lakeland, FL

 

Tuesday, September 25                                                                                                                       

8a (e) / 5a (PT)                                     

Nick Juliano                                                      Swedesboro, NJ

11a (ET) / 8a (PT)                     

Phyllis Smith                                                    Tampa, FL

1p (ET) / 10a (PT)                     

Phil Stuckey                                                     Mays Landing, NJ

4p (ET) / 1p (PT)                       

Debbie Sinclair                                                 Vineland, NJ

6p (ET) / 3p (PT)                       

Charles Dunnell                                                Detroit, MI

 

Wednesday, September 26                                                                                                                  

8a (e) / 5a (p)                           

Cody Rheil                                                        New Holland, PA

11a (ET) / 8a (PT)                     

Linda Murray                                                    Holland, PA

1p (ET) / 10a (PT)                     

Kristen Duffield                                                Toms River, NJ

4p (ET) / 1p (PT)                                   

Lydia Sledge                                                     Detroit, MI

6p (ET) / 3p (PT)                       

Jake Fitzgerald                                                  Cape Coral, FL

Thursday, September 27                                                                                                                      

8a (e) / 5a (p)

Jeffery Hartman                                               Blackwood, NJ

11a (ET) / 8a (PT)

Karen Ellis                                                        Folsom, PA

1p (ET) / 10a (PT)

Alice Degusto                                                   Pahrump, NV

4p (ET) / 1p (PT)

Beth Selfridge                                                  Wenonna, NJ

6p (ET) / 3p (PT)

Bradley Sylvester                                              Coatsville, PA

 

Friday, September 28                                                                                                                          

8a (e) / 5a (p)

Neil Stokes                                                       Pitman, NJ

11a (ET) / 8a (PT)

Stacey Hanbury                                                Seffner, FL

1p (ET) / 10a (PT)

Erwin Nanassy                                                  Atco, NJ

4p (ET) / 1p (PT)

Stanley Weaver                                                Philadelphia, PA

6p (ET) / 3p (PT)

Karla Kutsch                                                     Las Vegas, NV

 

Monday, October 1                                                                                                                              

8a (e) / 5a (p)

David Flite                                                       Sicklerville, NJ

11a (ET) / 8a (PT)

Frank Dura                                                       Philadelphia, PA

1p (ET) / 10a (PT)

Reid Howard                                                    Voorhees, NJ

4p (ET) / 1p (PT)

Carlos Morales                                                 Cape Coral, FL

6p (ET) / 3p (PT)

Alex Bell                                                          Naples, FL

 

Tuesday, October 2                                                                                                                              

8a (e) / 5a (p)

Jenna Moll                                                       Reading, PA

11a (ET) / 8a (PT)

David Buynak                                                   Costa Mesa, CA

1p (ET) / 10a (PT)

Matt Robinson                                                 Lake Orion, MI

4p (ET) / 1p (PT)

Jaquita Williams-Gordon                                  Tampa, FL

6p (ET) / 3p (PT)

Lori Pereria                                                      Tampa, FL

Wednesday, October 3                                                                                                                        

8a (e) / 5a (p)

Noreen Cassidy                                                 Philadelphia, PA

11a (ET) / 8a (PT)

Margaret Foley                                                 Philadelphia, PA

1p (ET) / 10a (PT)

Carlos Frontera                                                Las Vegas, NV

4p (ET) / 1p (PT)

Amanda Supino                                                Johnston, RI

6p (ET) / 3p (PT)

Edward Gibbs                                                   Redland, MI

 

Thursday, October 4                                                                                                                            

8a (e) / 5a (p)

Kara Donahue                                                  Hudson, NH

11a (ET) / 8a (PT)

Erica Bugan                                                      Wooster, MA

1p (ET) / 10a (PT)

Deb Francis                                                      Boyleston, MA

4p (ET) / 1p (PT)

James Kramer                                                  Cape Coral, FL

6p (ET) / 3p (PT)

Myra Collins                                                     Manchester, NJ

 

Friday, October 5                                                                                                                                 

8a (e) / 5a (p)

Travis McPherson                                            Lakeland, FL

11a (ET) / 8a (PT)

Bridget Coady                                                   Plaistow, NH

1p (ET) / 10a (PT)

Jen Rogowski                                                    Thornton, PA

4p (ET) / 1p (PT)

Chris Magni                                                      Huntingdon Valley, PA

6p (ET) / 3p (PT)

Tanyae Gunn                                                    Fayetteville, NC

 

Monday, October 8                                                                                                                              

8a (e) / 5a (p)

Eladio Deshields                                               Newark, DE

11a (ET) / 8a (PT)

Karl Roth                                                          Mount Laurel, NJ

1p (ET) / 10a (PT)

Michael Palen                                                  Turnersville, NJ

4p (ET) / 1p (PT)

Debbie Maule                                                  Lincoln University, PA

6p (ET) / 3p (PT)

Ryan Gunns                                                      Sterling Heights, MI

Tuesday, October 9                                                                                                                              

8a (e) / 5a (p)

Karl Schreib                                                     Tuckerton, NJ

11a (ET) / 8a (PT)

Diane Nussbaum                                               Cherry Hill, NJ

1p (ET) / 10a (PT)

Don Draper                                                      Lynn, MA

4p (ET) / 1p (PT)

Susan Gawron                                                  Forked River, NJ 

6p (ET) / 3p (PT)

Robert Capps                                                    Tampa, FL

 

Wednesday, October 10                                                                                                                                  

8a (e) / 5a (p)

David Kelber                                                    Brandon, FL

11a (ET) / 8a (PT)

Jaynne Adams                                                  Hopkinton, MA

1p (ET) / 10a (PT)

Debra Pleis                                                       Wilmington, DE

4p (ET) / 1p (PT)

Joe Maro                                                          Clifton Heights, PA

6p (ET) / 3p (PT)

Melissa Harrison                                               Valrico, FL

 

Thursday, October 11                                                                                                                          

8a (e) / 5a (p)

Brendan Knight                                                Oxford, MI

11a (ET) / 8a (PT)

Maria Melkonich                                             Hamilton, NJ

1p (ET) / 10a (PT)

John O’Neill                                                     Havertown, PA

4p (ET) / 1p (PT)

Maria Loftus                                                    Roxboro, PA

6p (ET) / 3p (PT)

Josie Johnson                                                   Henderson, NV

 

Friday, October 12                                                                                                                               

8a (e) / 5a (p)

Paul Yezzie                                                       Bristol, PA

11a (ET) / 8a (PT)

Jim Chrapowicz                                                Allentown, PA

1p (ET) / 10a (PT)

Terry Spaulding                                                Las Vegas, NV

4p (ET) / 1p (PT)

Aisha Jackson                                                   Clearwater, FL

6p (ET) / 3p (PT)

Kevin Fitch                                                       Pottstown, PA

Monday, October 15                                                                                                                            

8a (e) / 5a (p)

Luis Bills                                                           Coatesville, PA

11a (ET) / 8a (PT)

David Behr                                                       Philadelphia, PA

1p (ET) / 10a (PT)

Justine Taylor                                                   Largo, FL

4p (ET) / 1p (PT)

April General                                                   Detroit, MI

6p (ET) / 3p (PT)

Gabriel Atkinson                                              Raeford, NC

 

Tuesday, October 16                                                                                                                            

8a (e) / 5a (p)

Shawn Sprenkle                                               North East, MD

11a (ET) / 8a (PT)

Matt Skrzat                                                       Folsom, NJ

1p (ET) / 10a (PT)

Kenneth Ulerick                                               Brookhaven, PA

4p (ET) / 1p (PT)

Wendy Hyman                                                  Rock Hill, SC

6p (ET) / 3p (PT)

Edwin Ferrari                                                   Vineland, NJ

 

Wednesday, October 17                                                                                                                                  

8a (e) / 5a (p)

Zack Kemp                                                       Philadelphia, PA

11a (ET) / 8a (PT)

Christine Madsen                                             Seminole, FL

1p (ET) / 10a (PT)

Janice Wilson                                                   Maple Shade, NJ

4p (ET) / 1p (PT)

Meliqua Chera                                                  Winter Haven, FL

6p (ET) / 3p (PT)

Theresa Burciaga                                              Las Vegas, NV

 

Thursday, October 18                                                                                                                          

8a (e) / 5a (p)

Kamila Kolb                                                      Lumberton, NJ

11a (ET) / 8a (PT)

Terryn Potter                                                   Whitinsville, MA

1p (ET) / 10a (PT)

Earl Greensweight                                            Lawrenceville, NJ

4p (ET) / 1p (PT)

Michael Perez                                                  Riverview, FL

6p (ET) / 3p (PT)

Laquanda Dixon                                               Arcadia, FL

Friday, October 19                                                                                                                               

8a (e) / 5a (p)

Peter Shulkin                                                   Windham, NH

11a (ET) / 8a (PT)

Tracie West                                                      Detroit, MI

1p (ET) / 10a (PT)

Krystel McKay                                                  Hudson, FL

4p (ET) / 1p (PT)

Bill Fagen                                                         Horsham, PA

6p (ET) / 3p (PT)

Lauren Edge                                                     Uxbridge, MA

 

Monday, October 22                                                                                                                            

8a (e) / 5a (p)

William O’Hara                                                 Las Vegas, NV

11a (ET) / 8a (PT)

Matt Ellis                                                          Pottstown, PA

1p (ET) / 10a (PT)

Tom Gibbons                                                    Gibbstown, NJ

4p (ET) / 1p (PT)

Candace Regalado                                            North Las Vegas, NV

6p (ET) / 3p (PT)

Henry Nichols                                                   Bradenton, FL

 

Tuesday, October 23                                                                                                                            

8a (e) / 5a (p)

Kenneth Sullivan                                              Reistertown, MD

11a (ET) / 8a (PT)

Michelle Bey                                                    Lansing, MI

1p (ET) / 10a (PT)

Jane George                                                     Plaistow, NH

4p (ET) / 1p (PT)

Pauline McDonnell                                          Salem, NH

6p (ET) / 3p (PT)

Jeff Boyack                                                       Las Vegas, NV

 

Wednesday, October 24                                                                                                                                  

8a (e) / 5a (p)

Don DePew                                                      Dunnellon, FL

11a (ET) / 8a (PT)

Elise Sorge                                                        Branchburg, NJ

1p (ET) / 10a (PT)

Lewis Pratt                                                       Raeford, NC

4p (ET) / 1p (PT)

Tina Maguy                                                      Ipswich, NH

6p (ET) / 3p (PT)

Linda Zerkewich                                               Kew Commons, NY

Thursday, October 25                                                                                                                          

8a (e) / 5a (p)

Elisa Caraballo                                                  Tampa, FL

11a (ET) / 8a (PT)

Barbara Frankowski                                          Bristol, PA

1p (ET) / 10a (PT)

Jennifer Pennington                                        Holiday, FL

4p (ET) / 1p (PT)

Laura Koekkoek                                                Framingham, MA

6p (ET) / 3p (PT)

JoAnne DeLorenzo                                           Berkley Heights, NJ

 

Friday, October 26                                                                                                                               

8a (e) / 5a (p)

Michelle Smith                                                Dade City, FL

11a (ET) / 8a (PT)

Dennis Krahmer                                               Toms River, NJ

1p (ET) / 10a (PT)

Karen Battistini                                                Estell Manor, NJ

4p (ET) / 1p (PT)

Will Farrell                                                       Greenville, MS

6p (ET) / 3p (PT)

Ashley Williams                                                Perkiomenville, PA