Cash Contest Winners

Monday, April 2
8a (e) / 5a (p)
Kimber Lee Bracken Debtford, NJ

11a (ET) / 8a (PT)
Jennifer Lynne Simpson Hatboro, PA

1p (ET) / 10a (PT)
Donna Eckart Trevose, Pa

4p (ET) / 1p (PT)
William Martin Trout Philadelphia, PA

6p (ET) / 3p (PT)
Conner Bambrick Philadelphia, PA

Tuesday, April 3
8a (e) / 5a (p)
Dawn Marks Tabernacle, NJ

11a (ET) / 8a (PT)
Eileen Hollis Rocksbury, MA

1p (ET) / 10a (PT)
Alison Lake Fitchburg, MA

4p (ET) / 1p (PT)
Jessica Nicole Shaw Sheffield, IL

6p (ET) / 3p (PT)
Rosanne Potts Delta, PA

Wednesday, April 4
8a (e) / 5a (p)
Jim Bonatsos Lincoln University, PA

11a (ET) / 8a (PT)
Kathleen Mary Michael North East, MD

1p (ET) / 10a (PT)
Denise Maria Somerset, NJ

4p (ET) / 1p (PT)
David Steven Englehart Port Charlotte, FL

6p (ET) / 3p (PT)
Lisa F Barden Swampscott, MA

Thursday, April 5
8a (e) / 5a (p)
Terry Campbell Springfield, PA

11a (ET) / 8a (PT)
Yolanda L. Billingsley Detroit, MI

1p (ET) / 10a (PT)
Linda Murtha Buena, NJ

4p (ET) / 1p (PT)
Douglas Michael Markusson Naples, FL

6p (ET) / 3p (PT)
Dan Richard Sweeny Winchendom, MA

Friday, April 6
8a (e) / 5a (p)
Joubert Fenelon Brockton, MA

11a (ET) / 8a (PT)
Angela Christine Stevens Charlotte, NC

1p (ET) / 10a (PT)
Nick Farris Naples, FL

4p (ET) / 1p (PT)
Charlene Diane Crossley Las Vegas, NV

6p (ET) / 3p (PT)
Shyanne Xazierica McNair Temple Terrace, FL

Monday, April 9
8a (e) / 5a (p)
Jamie Phillip Estberg Ponte Vedra, FLA

11a (ET) / 8a (PT)
LisaMarie Sloan North Attleboro, MA

1p (ET) / 10a (PT)
Sophia Wallace Sebring, FL

4p (ET) / 1p (PT)
Deneen Kay Buley Landenberg, PA

6p (ET) / 3p (PT)
Michelle Annette Robinson Cape Coral, FL

Tuesday, April 10
8a (e) / 5a (PT)
Irene Johnson Busbey Charlotte, NC

11a (ET) / 8a (PT)
Susan Harbison Newburyport, MA

1p (ET) / 10a (PT)
Steve Smuszkiewisc Warminster, Pa

4p (ET) / 1p (PT)
Billie Marie Andreotti Oaklyn, NJ

6p (ET) / 3p (PT)
Tariq Wali Callahan Tampa, FL

Wednesday, April 11
8a (e) / 5a (p)
John Patrick Quinn Sutton, MA

11a (ET) / 8a (PT)
Mary Theresa Ouellette Londonderry, NH

1p (ET) / 10a (PT)
Moises Torres Lawrence, MA

4p (ET) / 1p (PT)
Leah Jane Pringle Somerville, MA

6p (ET) / 3p (PT)
Nick James McMahon Windham, NH

Thursday, April 12
8a (e) / 5a (p)
Victoria Rose Aponte Egg Harbor Township, NJ

11a (ET) / 8a (PT)
Zachary William Schaffer Salem, NJ

1p (ET) / 10a (PT)
Daniel Brough Philadelphia, PA

4p (ET) / 1p (PT)
Jonathan James Abele Edgewater Park, NJ

6p (ET) / 3p (PT)
Kirsten Inez Haynes Fayetteville, NC

Friday, April 13
8a (e) / 5a (p)
Spenser Omar Hires Collingdale, PA

11a (ET) / 8a (PT)
Charmaine Latoya Garner Fayetteville, NC

1p (ET) / 10a (PT)
Lisa Dillon Churchville, PA

4p (ET) / 1p (PT)
Donnalee Mintz Havertown, PA

6p (ET) / 3p (PT)
Jennifer Anita Reed Flint, Michigan

Monday, April 16
8a (e) / 5a (p)
Christian Espineta Naples, FL

11a (ET) / 8a (PT)
Lynne Ann Costante Ocean City, NJ

1p (ET) / 10a (PT)
Laura Cubbage Smyrna, DE

4p (ET) / 1p (PT)
Nicole Diane Corzine Flint, MI

6p (ET) / 3p (PT)
Syreata Barnes Sanders Seffner, FL

Tuesday, April 17
8a (e) / 5a (p)
Stephanie Lynne Palmeri Wilmington, DE

11a (ET) / 8a (PT)
Elizabeth Marie Bell Bordentown, NJ

1p (ET) / 10a (PT)
Mark Ames Philadelphia, PA

4p (ET) / 1p (PT)
Chad Jeremy Seilheimer Tampa, FL

6p (ET) / 3p (PT)
Jeanine Marie Lockwood Deptford, NJ

Wednesday, April 18
8a (e) / 5a (p)
Joseph Charles Budusky Schwenksville, PA

11a (ET) / 8a (PT)
Ryan Elizabeth Wendt Tampa, FL

1p (ET) / 10a (PT)
Shannon Jedwabny West Deptford, NJ

4p (ET) / 1p (PT)
Anna Carmela Aquilina Barnegat, NJ

6p (ET) / 3p (PT)
Joy Lynn Baker Newark, DE

Thursday, April 19
8a (e) / 5a (p)
Crystalray DiPietro Burlington, MA

11a (ET) / 8a (PT)
Brian Haas Kelley Oxford, PA

1p (ET) / 10a (PT)
Stephen Loizos Upper Chichester, PA

4p (ET) / 1p (PT)
Jena Lynn Puckett Appling, GA

6p (ET) / 3p (PT)
Craig Michael Dudek Haddon Township, NJ

Friday, April 20
8a (e) / 5a (p)
Karen Lynn Collao Tampa, FL

11a (ET) / 8a (PT)
Ryan Edward Cox Collegeville, PA

1p (ET) / 10a (PT)
Carol Kleinbrahm Huntington Valley, PA

4p (ET) / 1p (PT)
Matthew Joseph Whittemore Dorchester, MA

6p (ET) / 3p (PT)
Dalonda Leann Lawson Detroit, MI

Monday, April 23
8a (e) / 5a (p)
Michael John Matulewicz, Jr. Levittown, PA

11a (ET) / 8a (PT)
Zoe Elizabeth Parker Newton, MA

1p (ET) / 10a (PT)
Alexandra Baez Manville, NJ

4p (ET) / 1p (PT)
Virginia Beth Sharma Robbinsville, NJ

6p (ET) / 3p (PT)
James Michael Gardner Monroe, MI

Tuesday, April 24
8a (e) / 5a (p)
Jennifer Ann Woodling Abington, PA

11a (ET) / 8a (PT)
Fidaa W. Zaben Ruskin, FL

1p (ET) / 10a (PT)
Erick Aubrey Pitman, NJ

4p (ET) / 1p (PT)
Beth Hubler Monroeville, NJ

6p (ET) / 3p (PT)
Mark Leonard Hines East Norristown, PA

Wednesday, April 25
8a (e) / 5a (p)
Holly Grooms Hopkins Laurinburg, NC

11a (ET) / 8a (PT)
Pauline Ann McGuire Tampa, FL

1p (ET) / 10a (PT)
James Haynes Detroit, MI

4p (ET) / 1p (PT)
Matthew James Petitti Philadelphia, PA

6p (ET) / 3p (PT)
Renee Lynn Drake Harlen, GA

Thursday, April 26
8a (e) / 5a (p)
Kimberly Ann Hartley Wrens, GA

11a (ET) / 8a (PT)
Ariel Channing Lipson North Attleboro, MA

1p (ET) / 10a (PT)
Keith Petit Rutland, MA

4p (ET) / 1p (PT)
John William Hall Pequea, PA

6p (ET) / 3p (PT)
Shawn Connery Oliver Hope Mills, NC

Friday, April 27
8a (e) / 5a (p)
Carl Steffon Philadelphia, PA

11a (ET) / 8a (PT)
Jacquelyn L. Jackson Downingtown, PA

1p (ET) / 10a (PT)
Caitlyn Mc Amis Las Vegas, NV

4p (ET) / 1p (PT)
Jasper Aaron Mikaele Las Vegas, NV

6p (ET) / 3p (PT)
Jaimee Lynn Mahan Leominster, MA

Monday, April 30
8a (e) / 5a (p)
Andrew Smialek Haverhill, MA

11a (ET) / 8a (PT)
Gabriel J. Alves Whiting, NJ

1p (ET) / 10a (PT)
Ani Raj Philadelphia, PA

4p (ET) / 1p (PT)
Felicia Renee Wilson Tampa, FL

6p (ET) / 3p (PT)
Jake Steven Aleksa Windham, NH

Tuesday, May 1
8a (e) / 5a (p)
Pierre Andre DePrisco Wilmington, Delaware

11a (ET) / 8a (PT)
Stephanie Elaine Sanders Las Vegas, NV

1p (ET) / 10a (PT)
Debbie Shoup Deptford, NJ

4p (ET) / 1p (PT)
Christine Marie Stout West Chester, PA

6p (ET) / 3p (PT)
Lisa Anne St. Vincent E. Providence, RI

Wednesday, May 2
8a (e) / 5a (p)
Denise Milby Little Egg Harbor, NJ

11a (ET) / 8a (PT)
Gina Marie DeLaurentiis Springfield, PA

1p (ET) / 10a (PT)
Brian Nestel Drexel Hill, Pa

4p (ET) / 1p (PT)
Pamela Barbara Egan Woodstown, NJ

6p (ET) / 3p (PT)
Johanna Tumbokony Las Vegas, NV

Thursday, May 3
8a (e) / 5a (p)
Michelle Ann Campbell Clearwater, FL

11a (ET) / 8a (PT)
Craig B. Evans Lansdale, PA

1p (ET) / 10a (PT)
Jackie Fox Cherry Hill, NJ

4p (ET) / 1p (PT)
Nancy Jean Schink Taylor, MI

6p (ET) / 3p (PT)
Jeffrey John Popovnak New Port Richey, FL

Friday, May 4
8a (e) / 5a (p)
Hannah Elizabeth Evans Brighton, MI

11a (ET) / 8a (PT)
Nancy Beth Irons Bayville, NJ

1p (ET) / 10a (PT)
Brandon Hozey Sewell, NJ

4p (ET) / 1p (PT)
Kimberly Elizabeth Wilkinson Evans, GA

6p (ET) / 3p (PT)
Robert Nicholas Hausler Clementon, NJ

Monday, May 7
8a (e) / 5a (p)
Antonio Cabrera Pangelinan Las Vegas, NV

11a (ET) / 8a (PT)
Raquel Renee Singleton Ypsilanti, MI

1p (ET) / 10a (PT)
Kenneth Krafft Eatontown, NJ

4p (ET) / 1p (PT)
Charlotte Fay Goins Maxton, NC

6p (ET) / 3p (PT)
Richard Francis DeVivo Essex Fells, NJ

Tuesday, May 8
8a (e) / 5a (p)
Karen Marie Gibson Spring Hill, FL

11a (ET) / 8a (PT)
Quincy Tyrone Ruffin Sanford, NC

1p (ET) / 10a (PT)
George Phillips Dunmore, PA

4p (ET) / 1p (PT)
Roneka Leslie Adkins Spring Hill, FL

6p (ET) / 3p (PT)
Pamela Sabina Hawkesworth Melrose, MA

Wednesday, May 9
8a (e) / 5a (p)
Katherine Rose Robinson Lutz, FL

11a (ET) / 8a (PT)
Haven Camille Hopewell Palmetto, FL

1p (ET) / 10a (PT)
Ally Foose Trenton, NJ

4p (ET) / 1p (PT)
Stephanie Louise Perry Litchfield, NH

6p (ET) / 3p (PT)
Jack Austin Sechowicz Southampton, PA

Thursday, May 10
8a (e) / 5a (p)
Renee Michelle Garrahan North Smith Field, RI

11a (ET) / 8a (PT)
Reynold J. Triboletti Hammonton, NJ

1p (ET) / 10a (PT)
Jerylyn Smith New Egypt, NJ

4p (ET) / 1p (PT)
Stephanie Brooke Mooney Pinellas Park, FL

6p (ET) / 3p (PT)
Dave William Collins Warren, MI

Friday, May 11
8a (e) / 5a (p)
Bridgette Ann Batie Ypsilanti, MI

11a (ET) / 8a (PT)
Lynn Anne Clark Medford, NJ

1p (ET) / 10a (PT)
Stephanie Gerhard Woodstown, NJ

4p (ET) / 1p (PT)
Tersha Nicole Seegers Cornelius, NC

6p (ET) / 3p (PT)
Zoltan Ujhelyi Las Vegas, NV